Dne 1. 2. je Světový den galgů

Na datum 1. 2. připadá Světový den galgů.
Tento den bohužel neoslavuje jejich úžasnou ladnost a láskyplnou povahu, ale znamená ukončení lovecké sezóny ve Španělsku. Tisíce a tisíce galgů budou vyhozeny, opuštěny, zabity nebo utýrány, protože živit je mimo sezónu není výnosné. Prosím vzpomeňte si a sdílejte osudy těchto ušlechtilých zvířat. Šířením informací a upozorňováním na kruté zacházení se zvířaty pomůžeme tento stav změnit. Děkujeme 🙂

moje soukromé radosti

Tady bych Vám chtěla trochu poodkrýt své soukromí a ukázat, co dělám ve volném čase, v čem spatřuji kromě realit nějakou užitečnou věc a co mě baví.
V první řadě Vám představím svoje mazlíčky, kterým patří většina mých volných chvil. Mám dva adoptované pejsky a jednoho kocourka a jejich společnost mě nikdy neomrzí.

Druhou, pro mě velmi důležitou věcí, jsou lidé, kteří se věnují záchraně zvířat – pokud možno všech. Organizací, které se věnují jejich záchraně je mnoho, ale já bych Vám chtěla představit jednu, která se věnuje záchraně chrtů – galgů. Za organizací Galgos de la Estrella stojí parta úžasných lidí, které znám osobně a vím, že často ukrajují ze svého času a  pohodlí hlavně proto, aby byla zachráněna byť jen jedna chrtí dušička. Za projektem stojí obrovské úsilí a nekonečný boj s lidskou krutostí k tomuto nádhernému a vznešenému plemenu. Za to jim patří můj obrovský obdiv.

Další důležitou součástí mého života jsou přátelé, ale ty Vám tady ale ukazovat nebudu. Co Vám ale budu průběžně ukazovat jsou pozvánky a zajímavosti z chrtích srazů a kdyby jste se chtěli přijít podívat, jste srdečně vítáni!

Novinky a pozvánky jsou vkládány po souhlasu organizace.