Prodej rodinného domu, Velké Přílepy

PRODEJ MOMENTÁLNĚ POZASTAVEN

PRODEJ

Adresa: Zátopkova 1043, Velké Přílepy

Cena: 9.980.000,- Kč

Nabízím k prodeji prostorný patrový rodinný dům 4+kk s užitnou plochou 204 m2, ve Velkých Přílepech, v klidné části obce.
Dům je dispozičně velmi dobře řešen, kdy v přízemí domku je rušnější část a v patře je klidová část, nyní využívána jako relaxační zóna. Předností tohoto domu je právě jeho řešení. Spodní část je řešena tak, aby splňovala všechny požadavky denních potřeb a horní část je určena k oddychu. Právě zmiňované patro je ponechané otevřené a vznikl tak nádherný vzdušný prostor.
V přízemí najdete vstupní halu, obývací pokoj s kuchyňským koutem, dva pokoje, dvě koupelny – jednu s vanou, druhou se sprchovým koutem a toaletou a samostatnou toaletu. Dále je zde praktická komora. Z obývacího pokoje vedou francouzská okna na terasu, z předsíně schody do patra. Patro je rozdělené na dvě části – velký prostor a ložnice, v ložnici oddělená toaleta. Právě tyto dvě části lze upravit dle Vašich potřeb a mohou zde vzniknout další pokoje.
Dům je postaven tak, aby bylo využito co nejvíce přirozeného světla a sluníčko tak postupně prosvětluje celý dům. Na podlahách je dlažba, plovoucí podlaha, vinil, okna jsou plastová, vytápění elektřinou, spodní patro má podlahové topení, dům je napojen na kanalizaci. Zahrada je udržovaná, bez větších stromů (její realizace bude už na Vás 🙂 ) u domu parkovací místo, které je oddělené plotem od zbytku zahrady.
Velké Přílepy je dynamicky se rozrůstající obec s dostatečnou občanskou vybaveností a skvělou dostupností do Prahy. Cesta autem nebo autobusem do 20 minut na metro Bořislavka, na letiště zhruba 10 minut. Pro Vaše děti jsou zde k dispozici 4 mateřské školky, základní škola, ZUŠ, fotbalové hřiště, kino, cukrárna, pro dospělé restaurace, pošta, lékaři a v okolí cyklostezky.
Na domě neváznou žádné zástavy a jeho koupi lze financovat hypotékou, s jejíž vyřízením rádi pomůžeme. Energetický štítek se zpracovává, proto uvádíme třídu G.
K dispozici je virtuální prohlídka domu, tak si ho můžete projít hned a třeba několikrát, z pohodlí domova 🙂 Pokud Vás dům oslovil a dovedete si představit že to bude Váš nový domov, ráda Vás přivítám na prohlídce.