Prodej světlého bytu 3+KK s prostornou terasou a garážovým stáním

REZERVACE 🙂

PRODEJ

Adresa: Plantáž 2526, Brandýs nad Labem

Cena: 7.700.000,- Kč

Nabízím k prodeji dobře situovaný slunný byt 3+KK (75m2) s velkorysou terasou (57m2) a garážovým stáním v samém srdci městečka Brandýs nad Labem.

Byt se nachází v novostavbě (kolaudace v roce 2016) v 1 nadzemním podlaží (přízemí) klidného a udržovaného domu s výtahem.

Svou polohou je ideálním řešením pro mladou rodinu či starší pár ale i pro ty, kteří dojíždí za Prací do Prahy.

Dispozice bytu: obývací pokoj s kuchyňským koutem a vstupem na terasu, dětský pokoj, ložnice (vstup na terasu), předsíň s velkou vestavěnou skříní, koupelna s vanou i sprchovým koutem a samostatná toaleta. Garážové stání v podzemní garáži. Orientace bytu zajišťuje nejen dostatek tepla i sluníčka po celý den ale i vyhledávaný klid, jelikož jsou okna i terasa situované do vnitrobloku.

Vytápění zajišťuje vlastní elektrokotel, ohřev vody boiler. V kuchyni moderní kuchyň včetně myčky, na oknech žaluzie. Podlahové topení. Garážové stání nabízí možnost vybudovat kóji k uschování kol. Měsíční poplatky cca 1.800,- Kč + elektřina.

Dům je situován, co se týče polohy, velmi dobře. Nachází se kousek od centra města, přesto v klidné lokalitě s dostatkem zeleně.

Dvojměstí Brandýs nad Labem – Stará Boleslav je jako stvořené pro příjemné bydlení s velmi dobrou dostupností do Prahy. Autem jste za 12 minut na Černém mostě, 15 minut v Letňanech, 25 minut v Mladé Boleslavi. Spojení MHD směr Praha cca každých 15 minut. Veškerá občanská vybavenost – školky, školy, gymnázium, dětská a sportovní hřiště, lékaři, nemocnice, nákupní zóny. Dále zde naleznete cyklostezku směr Poděbrady, na druhou stranu Neratovice; kino, letní kino Houška, kavárny, restaurace, plavecký bazén, kulturní a společenské akce a spoustu dalšího.

Byt není zatížen hypotékou ani věcným břemenem, žádné věcné břemeno, osobní vlastnictví. Koupi lze financovat hypotéčním úvěrem, s jehož vyřízením ráda pomohu.

Těším se na Vás na osobní prohlídce!