Pronájem 1KK (45m2), Šporkův dům, Lysá nad Labem

PRONÁJEM

Adresa: Jedličkova 1987, Lysá nad Labem

Nájemné: 9.000,- Kč / měsíc, poplatky 2.737,- Kč / měsíc

Volné: ihned

Nabízím k pronájmu prostorný slunný byt o dispozici 1+KK o velikosti 42 m2 + lodžie 3,1 m2 ve 2 NP novostavby „Šporkův dům“ kousek od náměstí v Lysé nad Labem.
Byt se nabízí včetně garážového stání pod domem.
Byt je velmi dobře dispozičně řešen, obývací pokoj s kuchyňským koutem je velmi světlý, v koupelně je vana a wc, technická místnost s přívodem na pračku, předsíň je prostorná a nachází se v ní velká vestavěná skříň na míru. V kuchyni se nachází kuchyňská linka na míru.
Stálý přívod čerstvého vzduchu zajišťuje rekuperační vzduchotechnická jednotka. Dům je v kategorii energetické náročnosti B – velmi úsporná.
V Lysé nad Labem je kompletní občanská vybavenost. Skvělé spojení do Prahy – vlakem 35 minut na Masarykovo nádraží, autem 20 minut na Černý Most.
Měsíční nájemné 9.000,- Kč, poplatky 2.737,- Kč, kauce 20.000,- Kč. Nájemník si na sebe přepíše spotřebu elektřiny. Rezervační poplatek je 9.000,- Kč, který zůstane po podepsání nájemní smlouvy v realitní kanceláři.
Upřednostníme nájemníky bez domácích mazlíčků a nekuřáky. Majitel nemovitosti si vyhrazuje právo vybrat si nájemníky sám dle jím určených kritérií.
Byt je připraven k okamžitému užívání.
Pokud hledáte výjimečné bydlení s velmi dobrou dostupností do Prahy, pak je byt právě pro Vás.
Těším se na Vás na prohlídce.