Pronájem prostorného 2KK (66m2), Zahradní město, Brandýs nad Labem

PRONÁJEM

Adresa: Heřmánkova 2212, Brandýs nad Labem

Nájemné: 12.000,- Kč / měsíc, poplatky 3.441,- Kč  / měsíc

Volný: ihned

Byt je veden jako 3KK, ale jedna příčka byla vybourána a vznikl tak velmi prostorný byt, dispozičně řešený jako 2KK. Okna jsou na 3 světové strany, což mu zajišťuje dostatek světla a sluníčka po celý den.
Dispozice: předsíň, kuchyň s jídelním koutem, obývací pokoj, ložnice a koupelna s vanou a toaletou. Nutné znovu upozornit, že příčka mezi kuchyní a obývacím pokojem byla částečně odstraněna a tím vznikl velký otevřený prostor, tudíž obývací pokoj není uzavíratelný a ložnice je pouze jedna. Do ložnice se jde přes obývací pokoj, tedy ani provizorně nelze pokoj oddělit jako samostatný.
Celý byt je nově zrekonstruovaný, v kuchyni je kuchyňská linka na míru, všude nové zásuvky, garnyže, v předsíni botník a skříň s věšákem. Nově vymalováno.
Byt se nachází ve třetím (posledním) nadzemním podlažím klidného a udržovaného domu. Velkou předností jsou 2 balkóny, na jeden vstup z kuchyně a na druhý vstup z obývacího pokoje. Zděný sklep.
Užitná plocha 82 m2, byt 66 m2, balkony 11 m2, sklep 5 m2.
Bezproblémové parkování před domem, výborná dostupnost do Prahy – Černý most nebo Letňany. Obě lokality autem 15 minut, autobusem cca 25 minut.
Zastávka MHD je zhruba 4 minuty pěšky od domu.
Doba nájmu minimálně na rok, preferujeme nekuřáky a bez domácích mazlíčků. Majitel si vyhrazuje právo vybrat zájemce na základě jím zvolených kritérií.
Nájemné 12.000,- Kč plus 3.441,- Kč poplatky, kauce 24.000,- Kč, plus přepis elektřiny. Rezervační poplatek 12.000,- Kč, který pak zůstane v realitní kanceláři jako provize.
PENB třídy G
Pokud Vás bydlení oslovilo, těším se na vás na prohlídce.