Pronájem prostorného bytu 3+KK s balkonem a garážovým stáním, Lysá nad Labem

PRONÁJEM

Adresa: Jedličkova 1987, Lysá nad Labem

Nájemné: 16.000,- Kč + 3.900,- Kč poplatky + přepis elektřiny

Nabízím k pronájmu slunný byt 3+KK o velikosti 69 m2 + balkon 8,5 m2 orientovaný do vnitrobloku, v novostavbě ve Šporkově domě v Lysé nad Labem.
Byt se nachází ve 2NP a jeho dispozice je: vstupní chodba (předsíň) s velkou vestavěnou skříní, obývací pokoj s kuchyňským koutem a vstupe, velkými francouzskými okny na balkon, chodba, ložnice, dětský pokoj, koupelna s vanou a samostatná toaleta. Kuchyňská linka je na míru, velká vestavná skříň v chodbě, designové dveře značky SAPELI, vše ve vysokém standardu. Stálý přívod čerstvého vzduchu zajišťuje rekuperační vzduchotechnická jednotka.
K bytu se nabízí buď jedno nebo dvě parkování v garážích pod domem v parkovacím zakladači.
Dům je čistý, klidný, výtah samozřejmostí.
Nájemné činí 16.000,- Kč v případě pronájmu s jedním parkovacím stáním v zakladači nebo 16.500,- Kč v případě pronájmu se dvěma parkovacími místy. Měsíční poplatky 3.900,- Kč (odpovídá zhruba 2 dospělým osobám), kauce 2 měsíční nájmy. Plus přepis elektřiny na nájemníka. Rezervační poplatek je ve výši 1 měsíčního nájmu a po podpisu Nájemní smlouvy zůstává v realitní kanceláři jako provize. Při podpisu Nájemní smlouvy se hradí 1 měsíční nájem a poplatky a peněžitá jistota („kauce“).
Preferujeme nekuřáky a nájemníky bez domácích mazlíčků a vzhledem k dispozici 4 osoby (včetně dětí). Majitel si vyhrazuje právo vybrat si nájemníky sám, podle jím zadaných kritérií.
Byt je volný od 1.10.2021, prohlídky po dohodě již nyní.
Lysá nad Labem je ideální svou polohou k dojíždění jak do Prahy, tak třeba do Mladé Boleslavi. Na vlakové nádraží dojdete do 10 minut, spojení na Prahu každou půl hodinu, na druhou stranu Nymburk, Poděbrady, Kolín..
Ve městě veškerá občanská vybavenost, školka, škola, lékaři, kousek od domu Penny, pošta. Autem do 25 minut v Praze.
PENB třídy B, energetický štítek máme k dispozici.

Pokud Vás nabídka zaujala, uvidíme se na prohlídce 🙂