Rodinný dům v klidné okrajové části Brandýsa nad Labem

PRODEJ

Adresa: Zahradní 1361/22, Brandýs nad Labem

Cena: 10.990.000,- Kč

Nabízím k prodeji rodinný dům, který se nachází v okrajové části Brandýsa nad Labem.
Dům je nyní dispozičně řešen jako 4+1, je částečně podsklepen a má prostornou garáž. Předností této nemovitosti je nejen poloha, ale i nádherná zahrada se vzrostlými ovocnými stromy.
Pár technických údajů: celková plocha pozemku 858 m2, z toho zastavěná plocha 108 m2, užitná plocha 145 m2, zahrada 750 m2. Garáž 28 m2, dva sklepy – jeden přístupný přímo z domu (je s kotelnou) má cca 17m, druhý je přístupný ze zahrady a disponuje cca 10 m2.
Dům je napojen na elektřinu, plyn, obecní vodu a veřejnou kanalizaci. Plyn je nyní odpojen, přípojku je potřeba obnovit. Na zahradě vrtaná studna.
Nemovitost má dva klidné sousedy, ze zahrady je krásný výhled na Kejmarovu rokli.
Celkový stav celé nemovitosti je dobrý, je udržována, ale je potřeba počítat s rekonstrukcí. Potenciál je velký, záleží na Vás, jaký domov z něj vytvoříte 🙂
Podrobnou prezentaci domu pošlu v pdf souboru na vyžádání.
Brandýs nad Labem je vyhledávanou a žádanou lokalitou k bydlení, a to nejen kvůli své poloze vůči Praze – na Černý most 12 minut, do Letňan 15 minut, do Mladé Boleslavi 20 minut, ale i kvůli výborné občanské vybavenosti, společenskému i sportovnímu životu. Brandýs nad Labem – Stará Boleslav je dvojměstí, které nabízí veškerý komfort k bydlení, odpočinku i sportovním aktivitám. Školky, školy, gymnázium, zemědělská škola, sportovní vyžití, kulturní vyžití, kino, letní kino, zájmové kroužky, restaurace, kavárny, nákupní zóna (Tesco, Lidl, Kaufland, Penny..), lékaři, nemocnice. Je toho opravdu dost, věřím že se Vám tady bude líbit 🙂
Pokud Vás nabídka zaujala a vidíte zde svůj nový domov, ráda Vás přivítám na prohlídce.
PENB se zpracovává, proto uvádím třídu G.